KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16847346
nr 1684 7346
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Paris 1927,31x47 Rym: 48x64
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:41:35
300 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr