KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16847346

nr 1684 7346

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Paris 1927,31x47 Rym: 48x64

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 mars 2025
kl 20:41:35